Kurumsal

Anasayfa > Kurumsal

LMC MAKİNA
SANAYİ VE TİC. A.Ş.

LMC Makina, 1996 yılında faaliyete başlayan, kısa sürede sektörde yerini almış, geliştirdiği ürün çeşidi ve yapmış olduğu yatırımlarla Türkiye’deki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

LMC Makina; Hidrolik ve Pnömatik alanında 20 yılı aşkın sürede kazandığı tecrübe ile sektöre kaliteli ürünler ve çözümler sunmaya devam etmektedir. Hidrolik Boru Kelepçesi üretiminde Türkiye’nin lider firması olan LMC Makina, plastik tapalar, hidrolik depo kapakları, seviye göstergeleri ve hortum bağlantı elemanları gibi ürünleri de yelpazesine ekleyerek, gün geçtikçe ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini arttırmaktadır.

LMC Makina, yıllara dayanan tecrübesi ile yurtiçinde ve yurtdışında “Güçlü firmaların iş ortağı” olmayı kendine hedef edinmiştir. İş ortakları için güvenilir marka olmayı amaçlayarak, kalite, hizmet ve hızından ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Dünya çapında ve uluslararası standartlara uygun ürünler sunmak.

Müşterilerimizin kaliteli ürünlerimize övgülerini ve güvenlerini sağlamak.

Seçkin bir servis sunarak sektörümüzde özenilen bir konuma gelmek.

Türkiye'nin Lider Hidrolik Boru Kelepçesi Üreticisi

LMC Makina, Genç, dinamik ve her gün büyüyen organizasyonu, işinde uzman çalışan kadrosu ile birlikte “Dünyanın ilk 5, Avrupanın ilk 3 hidrolik boru kelepçe üreticisi arasında olma” vizyonuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

LMC Makina San.Tic. A.Ş. uzun yıllar boyunca yurt içi pazarda elde ettiği tecrübe ve başarılara, yurt dışı çalışmalarını da ekleyerek önemli bir atılım gerçekleştirmiştir.

2004 yılında İtalya ile başlayan ihracatımız, şu anda 5 kıtada 30’u aşkın ülke ile devam etmektedir.

LMC Makina; üretimde kullandığı plastik enjeksiyon, alüminyum enjeksiyon, saç kesme ve saç şekillendirme kalıplarının tasarım ve üretimini kendi kalıp atölyesinde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda diğer özel ürünlerin tasarlanmasını ve kalıplarının yapılmasını, konularında uzman teknik ekibimiz üstlenir.

Deneyimli çalışanlarımızın da katkılarıyla yeni ürünler hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla ihtiyaç sahibi müşterilerimize sunulur.

“Yatırımlarla Birlikte Hep İleriye Daha İyiye” Anlık iyileştirmeler ve projeler ile üretim sahasında yaptığı verimlilik artırma çalışmaları dışında, Hidrolik ve Pnömatik sektörünün lider üreticisi olan LMC Makina, yapmış olduğu makine yatırımlarıyla da üretim kapasitesini geçen yıla göre %20 oranında artırdı. Bu yatırımlar sonucu LMC, ülkemizin ihracata olan katkı payını artırıp, ihracatta avantaj sağlamayı ilke ediniyor.

  • Dünya çapında ve uluslararası standartlara uygun ürünler sunmak.
  • Müşterilerimizin kaliteli ürünlerimize övgülerini ve güvenlerini sağlamak.
  • Seçkin bir servis sunarak sektörümüzde özenilen bir konuma gelmek.

Müşterilerimiz
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, geçerli uluslararası standart ve normları da dikkate alarak; değeri mümkün olduğu kadar yüksek kalitede hizmet ve ürün sunmak; böylece onların saygısını ve bağlılığını korumak öncelikli görevimizdir.

Çalışanlarımız
Takım ruhuna inanan firmamız; kalite, sorumluluk ve özen bilincine sahip, yüksek performanslı çalışanlarını daha da geliştirmek adına gerekli sosyal ve işsel gelişim olanaklarını sağlar. Her çalışanın kendi işinin lideri olduğuna inanır ve bununla ilgili olarak iletişim, bilgi akışı ve bilginin kontrolünü yönlendirmek için büyük bir özveri ile çalışır. Sürekli gelişme olgusunu gerek çalışanları için gerekse işletmenin tümü için benimser ve uygular.

Tedarikçilerimiz
Tedarikçilerimizi iyi birer iş ortağı olarak görürüz. Her birinin yenilikçi ve verimli olması için çalışırız. Tarafların uzun vadede ticari fayda sağlayabilmeleri için gereken çalışmayı gösteririz. LMC Makina tedarikçilerle olan bilgi ve iletişimlerinin zamanında olmasına, iş ahlakı çerçevesinde ve her iki tarafı da geliştirmesine büyük önem vermektedir.

Toplumsal Görevlerimiz
Ülkemizde ve iş yaptığımız çevrede, ekonomik ve toplumsal bir varlık olarak çevremize karşı olan sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirmeyi bir görev olarak biliriz. Bu amaçla şirket olarak politikamız; tüm iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla beraber toplumsal sorumluluklarda tutarlı, yüksek standartlarımızın devam ettiği bir çevre oluşturmaktır.

Kalite Yönetimi
Sahip olduğumuz ISO-9001:2015 ve TURKAK Kalite Belgelerini sadece bir belge olarak değil sürekli gelişime dayalı etkin birer kalite yönetim sistemi olarak görür ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yaparız. Yasal yükümlülüklere uygun olarak yaptığımız kalite bazlı tüm ürün ve çalışmalarımızda, müşteri memnuniyetini artırmak ve devamını sağlamak temel hedeflerimizdendir.

Ürün kataloglarımızı inceleyin